Skotské plesání 21.3.2020 – NEBUDE

Na obrázku může být: 4 people, people sitting a indoor

Z důvodu bezpečnosti, dle vládních opatření se ples bohužel RUŠÍ.

 

Milí přátelé,

jarní Skotské plesání se blíží! Jak už asi víte, koná se v sobotu 21. března 2020 od 19:30 na Sýpce v Brně-Medlánkách, Kytnerova 1.

Ples začíná v 19.30 vystoupením dudácké kapely, po kterém ihned následuje první tanec. Sál je pro návštěvníky otevřen již hodinu před slavnostním zahájením.

Těší se na Vás jako obvykle Mike Scott z Edinburghu, díky kterému se naučíte další skotské tance, též hudební doprovod – kapela Alastair a její hlavní protagonista, houslista Alastair Edwards. Ukázky složitějších skotských tanců předvedou soubory Žert a Feidh, slavnostní ráz plesu dodají společnými silami dudáci a bubeníci.

Ani letos nebude chybět zajímavá nabídka různých druhů jednosladové skotské whisky z Whisky shopu a tematická soutěž plná lákavých cen.

Předprodej vstupenek vám včas oznámíme prostřednictvím Facebooku a našeho informačního mailu, pokud jste k němu přihlášeni. Předprodej vstupenek bude probíhat ve Whisky shopu na Pekařské 28 nebo si lze vstupenky rezervovat na mailu marketa@skotskypes.cz. „Tancovné“ činí 250 Kč.
Vyzvednutí probíhá obvykle přímo u pokladny před akcí. (Vzhledem k minulým zkušenostem je třeba upozornit, že Vaše rezervace bude považována za platnou až po obdržení platby na účet – vstupenky nezaplacené do 5 dnů od rezervace tak propadnou a nabídneme je dalším zájemcům, kterých je v seznamu náhradníků obvykle docela dost…). Pokud přece jen náhodou nějaké vstupenky zbudou, budou k dispozici u večerní pokladny.

Závěrem – pokud byste se na plese chtěli honosit vlastním kiltem, nezapomeňte, že si jej můžete pronajmout speciálně pro tuto příležitost v obchůdku Kilt For You.

Těšíme se na Vás!

Skotský Pes


Dear friends,

The springtime Scottish Ball is approaching! As you may already know, it takes place on Saturday, 21 March 2020 from 7:30 p.m. at Sýpka in Brno – Medlánky, Kytnerova 1.

Ball starts at 19.30 with performance of bagpipes band and it is immediately followed by first dance. The hall is open one hour before the opening ceremony.

You can again look forward to learning some new dances taught by Mike Scott from Edinburgh, accompanied by wonderful music provided by Alastair Edwards and his band. Scottish dances for inspiration will be performed by the Žert and Feidh dance groups, festive pipe music will be presented by local pipers and drummers.

The Whisky Shop from Brno will take care of your need for a proper dram with their offer of selected single malt Scotch whiskies and you can also try your luck in a raffle with stylish prizes.

We will inform you from when you can buy your tickets via Facebook or informative e-mail, if you have subscription. Tickets will be available in The Whisky Shop, Pekařská 28, or by e-mail at marketa@skotskypes.cz. The price is CZK 250 CZK.
Tickets can be picked up directly at the event or personally in advance. (Given our past experience, please note that your booking will be considered valid only after receipt of your payment to our account – tickets not paid for within 5 days of the reservation will be offered to people on the waiting list, since there are usually quite a few of them…). If there happen to be some tickets left, they will be available at the door.

Finally, don’t forget that if you’d like to be dashing around in a kilt, you have a chance to hire it especially for this occasion from Kilt For You.

We are looking forward to meeting you!

Yours faithfully,

Scotch Dog